Рішення для переговорних кімнат

Простір, в якому інтегровані AV та IT системи допомагають організаціям, партнерам, колегам об'єднуватися і співпрацювати з будь-яких частин світу
Сучасне рішення для переговорних кімнат включає: інтерактивні панелі із застосунком для спільної роботи, систему озвучення і систему відеоконференції, для віддаленого зв'язку команд, систему резервування переговорних кімнат, для чіткого планування вашої роботи та інтуїтивну систему керування, що забезпечить всі нюанси управління обладнанням.
Інтерактивні панелі
Забезпечують спільну роботу в режимі реального часу, дозволяють працювати з контентом дотиком пальця, робити позначення в будь-яких документах електронними чорнилами, зберігати і відправляти напрацьоване учасникам через електронну пошту або месенджери.
Програмне забезпечення
Дозволяє командам взаємодіяти з усіма видами динамічного контенту - зображеннями, PDF-файлами, файлами Microsoft Office®, веб-сайтами та відео. За допомогою застосунку учасники можуть зробити свій внесок у підключену інтерактивну панель зі своїх пристроїв так само легко, як і їх колеги безпосередньо на інтерактивній панелі.
Скріншарінг системи
Дозволяють демонструвати на інтерактивній панелі чи великому екрані зображення робочого столу комп'ютера, ноутбука, планшета або смартфону без встановлення застосунків чи під'єднання кабелів. Якщо в презентації беруть участь декілька комп'ютерів, досить підключитися до кожного із них і зображення з'явиться на екрані.
Barco Clickshare
Crestron Airmedia
Kramer VIA GO
Відео-конференція
Відео-конференц зв'язок є зручним та ефективним інструментом об'єднання людей по всьому світу. Немає нічого швидше і простіше організувати зустріч на рівні ради директорів, менеджменту, співробітників або партнерів, клієнтів. Також це ідеальне рішення для корпоративного навчання.
Ми робимо переговори мобільнішими, ефективнішими, що дозволяє співпрацювати командам по всьому світі так само просто, як провести зустріч в одній кімнаті.
AVer
VHD
Avonic
Система резервування переговорних кімнат
Плануйте OnLine та керуйте часом своєї переговорної кімнати одним дотиком безпосередньо на сенсорному екрані або за допомогою календаря Office 365, Exchange або G Suite.
Evoko
Залишились запитання?
Або зателефонуйте нам
(044) 206 21 54 / (067) 232 7881