Рішення для навчальних центрів

Ефективно працюють в рамках вашого навчального простору
Використовуйте інноваційні інструменти для трансформації вашого навчального центру
Інтерактивні панелі
Забезпечують спільну роботу в режимі реального часу, дозволяють працювати з контентом дотиком пальця, робити позначення в будь-яких документах електронними чорнилами, зберігати і відправляти напрацьоване учасникам через електронну пошту або месенджери.
SMART Board
Donview
Newline
Програмне забезпечення
Дозволяє командам взаємодіяти з усіма видами динамічного контенту - зображеннями, PDF-файлами, файлами Microsoft Office®, веб-сайтами та відео. За допомогою застосунку учасники можуть зробити свій внесок у підключену інтерактивну панель зі своїх пристроїв так само легко, як і їх колеги безпосередньо на інтерактивній панелі.
Інсталяційні проектори
Під час навчального процесу з аудиторією від 8-10 осіб, виникає потреба у використанні великих екранів для відображення текстів, таблиць, графіків, зображень, відео та інше. У такому випадку допоможе сама доступна технологія отримання великого зображення – проектор з екраном певного розміру.
Panasonic
Acer
Barco
Скріншарінг системи
Дозволяють демонструвати на інтерактивній панелі чи великому екрані зображення робочого столу комп'ютера, ноутбука, планшета або смартфону без встановлення застосунків чи під'єднання кабелів. Якщо в презентації беруть участь декілька комп'ютерів, досить підключитися до кожного із них і зображення з'явиться на екрані.
Barco Clickshare
Crestron Airmedia
Kramer VIA GO
Системи озвучення
Система озвучення необхідна для відтворення звукової доріжки відеоматеріалів та підсилення голосу, якщо приміщення досить велике. Враховуючи важливість правильного сприйняття звукової інформації під час навчання, для поліпшення розбірливості мови викладача або тренера, крім звичайного набору з підсилювачів та гучномовців, до системи входить цілий набір електронних «поліпшувачів» звуку. Також застосовуються вбудовані мікрофонні портали з керованою характеристикою спрямованості.
JBL
Bosch
FBT
Залишились запитання?
Або зателефонуйте нам
(044) 206 21 54 / (067) 232 7881